Vabljeni v čarobno ledeno pravljico!

Tudi letos vam ponujamo kombinirane karte s predstavami Živih jaslic v ledu in ogledom Slovenskega planinskega muzeja za ceno zgolj 15 € odrasli in 10 € otroci.

Oglejte si skulpture ledenega kraljestva v soju bakel in nekaj trenutkov vladajte ledenemu kraljestvu s prestola Snežne kraljice. V veliki kristalni dvorani boste spremljali gledališko predstavo Žive jaslice v ledenem kraljestvu, nato pa se  pridite pogret v Slovenski planinski muzej.

Gledališka predstava Žive jaslice v ledenem kraljestvu vsak dan od 25. 12. do vključno 30. 12. 2018 ob 16., 17. in 18. uri

Več o predstavah Žive jaslice in ledenem kraljestvu si preberite na spletni strani Društva lednih plezalcev Mlačca.

Cenik in odpiralni čas Slovenskega planinskega muzeja v času predstav Živih jaslic.