Slovenski planinski muzej vabi tudi med prazniki. Letos prvič gostimo Alpsko adventno tržnico, razstavno-prodajno tržnico s tradicionalnimi proizvodi iz Slovenije, Kanalske doline in Avstrijske Koroške, s katerimi boste »pocrkljali« sebe ali svoje najdražje. V stalni ponudbi pa še vedno ponujamo darilne bone za ogled muzeja, nepozabno avanturo »Pobeg v bivak« ali kar oboje skupaj, po novem pa še celoletne vstopnice za velike in male, ki vključujejo obisk vseh muzejskih večerov ali otroških ustvarjalnih delavnic.

Tudi letos vabimo v čarobno ledeno pravljico, Žive jaslice v ledenem kraljestvu, s kombinirano vstopnico za ogled predstave in muzeja pa se pogrejte še pri nas.

Doživite praznično vzdušje tudi vi in obiščite Slovenski planinski muzej v Mojstrani.