Sveže novice iz Ledenega kraljestva: odpiralni čas od ponedeljka do petka med 14. in 19.uro, v soboto in nedeljo pa med 10. in 19.uro.

Mati narava nam jo je pošteno zagodla in nam je poslala močno odjugo, ki je močno poškodovala ledeno kraljestvo. Sporočamo vam, da bo ledeno kraljestvo predvidoma na ogled od 27. decembra, medtem ko bodo predstave Žive jaslice v ledenem kraljestvu izvedene po programu.

Tudi letos vam ponujamo kombinirane karte s predstavami Živih jaslic v ledu in ogledom Slovenskega planinskega muzeja za ceno zgolj 15 € odrasli in 10 € otroci.

Oglejte si skulpture ledenega kraljestva v soju bakel in nekaj trenutkov vladajte ledenemu kraljestvu s prestola Snežne kraljice. V veliki kristalni dvorani boste spremljali gledališko predstavo Žive jaslice v ledenem kraljestvu, nato pa se  pridite pogret v Slovenski planinski muzej.

Predstave Žive jaslice v ledenem kraljestvu so na ogled vsak dan od 25. do vključno 30. decembra 2019 ob 16., 17. in 18. uri.

Več o predstavah Žive jaslice in ledenem kraljestvu si preberite na spletni strani Društva lednih plezalcev Mlačca.

Cenik in odpiralni čas Slovenskega planinskega muzeja v času predstav Živih jaslic.